пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

субота, 26 листопада 2016 р.

понеділок, 21 листопада 2016 р.

Визначено найпопулярніше слово по пошуковим запитам.



Американський онлайн-словник Dictionary.com визначив найбільш популярне слово в 2016 році.

вівторок, 8 листопада 2016 р.

Українці отримають 4G інтернет у наступному році.



Запровадження четвертого покоління стільникового зв'язку уряд підготує вже в наступному році.

середа, 26 жовтня 2016 р.

Intel готує прорив у розробці штучного інтелекту.



Компанія Intel розпочала створення апаратів, що дозволять прискорити роботу штучного інтелекту у сто разів. Попередня презентація продуктів відбулась на конференції SC16.

неділя, 16 жовтня 2016 р.


Новий вірус краде дані кредитних карток. Як вберегтись?


За дослідженням голландського програміста хакери помістили вірус, що краде дані платіжних карток, у 67 українських інтернет-магазинів. Існує декілька способів захисту кредитки від онлайн-скімінгу.

четвер, 13 жовтня 2016 р.

Все, що потрібно знати, щоб захистити себе від хакерів.



Чи потрібно заклеювати веб-камеру на ноутбуці? Чи можна використовувати операційну систему, встановлену на комп’ютері, або обов’язково потрібно запускати Tails? І що це взагалі таке – Tails? Якщо за вами не ведеться полювання, – а вона, швидше за все, не ведеться, – досить буде зробити декілька простих кроків, щоб убезпечити себе від хакерів. Ми ранжирували наведені нижче варіанти за шкалою від «осудних» до «сноуденскіх».
Все, що потрібно знати, щоб захистити себе від хакерів.



Чи потрібно заклеювати веб-камеру на ноутбуці? Чи можна використовувати операційну систему, встановлену на комп’ютері, або обов’язково потрібно запускати Tails? І що це взагалі таке – Tails? Якщо за вами не ведеться полювання, – а вона, швидше за все, не ведеться, – досить буде зробити декілька простих кроків, щоб убезпечити себе від хакерів. Ми ранжирували наведені нижче варіанти за шкалою від «осудних» до «сноуденскіх».

вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Секретна функція в демонстраційних iPhone робить безглуздою крадіжку смартфонів з магазинів Apple.



Секретна функція в демонстраційних iPhone робить безглуздою крадіжку смартфонів з магазинів Apple
Не так давно стало відомо, що Apple вирішила відмовитися від протикрадіжних кабелів для вторинних зразків iPhone в своїх магазинах. Уже зараз в декількох точках продажів смартфони без проблем можна взяти в руку і навіть покласти в кишеню - і ніякі кріплення заважати не будуть. У багатьох виникло очевидне запитання про безпеку демонстраційних зразків iPhone, адже такий хід явно приверне зловмисників.

неділя, 9 жовтня 2016 р.

Представлена ​​нова технологія бездротового доступу в інтернет.

AT & T представляє нову технологію бездротового доступу в інтернет з використанням ліній електропередач.

середа, 7 вересня 2016 р.

Антивірусне програмне забезпечення стає все більш марним. 



Фахівці з інтернет-безпеки попереджають, що антивірусне програмне забезпечення стає все менш і менш ефективним для захисту даних і збереження працездатності устаткування, і є докази того, що використовувані для безпеки програми іноді можуть навіть зробити комп'ютер більш уразливим для злому.

Минулого тижня відділ по захисту інформації департаменту внутрішньої безпеки США (CERT) випустив попередження про компанію антивірус популярному Symantec після того як , фахівці з безпеки разом з проектом Google Zero виявили критичні уразливості.
Професор Університету Конкордія Мохаммад Манани, що займається дослідженнями в області ІТ-безпеки, говорить, що він вже довгий час не користується антивірусами на своїх основних машинах.



«Ці слабкі сторони - гірше нікуди. Вони не вимагають взаємодії з користувачем, вони впливають на настройки за замовчуванням, а програма працює на найвищому, наскільки це можливо, рівні привілеїв », - пише дослідник Google Тевіс Орманді в своєму блозі. У Symantec заявили, що вони вирішують всі проблеми за допомогою оновлень, які рекомендується встановлювати користувачам.
Мохаммад Манани разом з колегами нещодавно представив висновки дослідження антивірусних програм і пакетів програм для батьківського контролю, в тому числі таких популярних брендів, як AVG, Kaspersky і BitDefender, які йдуть в обхід деякі функцій безпеки, вбудованих в інтернет-браузери, для того, щоб мати можливість сканувати шифровані з'єднання на наявність потенційних загроз.

«Ми були здивовані тим, наскільки незадовільними вони виявилися, - сказав він в інтерв'ю. - Деякі з них взагалі не забезпечували ніякої безпеки в будь-якому сенсі ».
Відносно дослідження Манна в Лабораторії Касперського сказали, що вони вивчають цю роботу, а в AVG заявили, що вже внесли необхідні зміни в своє програмне забезпечення.
У той же час, багато експертів сходяться на думці, що антивірусне програмне забезпечення не може працювати досить добре для захисту комп'ютера від сучасних загроз. «Сьогодні антивіруси стають все більш марними», - пише в своєму блозі генеральний директор KnowBe4, навчальної співробітників інших компаній питань інтернет-безпеки, Сту Сьюверман.
Коли його попросили в інтерв'ю уточнити сказане, він зазначив: «Погані хлопці ... в основному порозумнішали, і вони кажуть, що не збираються намагатися обійти антивірус. Вони просто збираються використовувати для атак найслабша ланку в ІТ-безпеці, якою є самі користувачі ».
Все частіше такі атаки зосереджені на соціальній інженерії або фішингу, заманюють користувачів на заражені веб-сайти, де можна викрадати інформацію або займатися вимаганням.
 

Ці веб-сайти існують настільки короткий час, що антивірусне програмне забезпечення часто не встигає оновлюватися, щоб вміти розпізнавати їх, додав Сьюверман.
Генеральний директор фірми з кібербезпеки eSentire Пол Хейнс каже, посилаючись на Сьювермана, що антивірусне програмне забезпечення розроблялося для захисту від 80 до 90 відсотків усіх загроз, але тепер, як вважають, воно здатне захистити всого від менш 10 відсотків через нову тактику зловмисників.
«З кожним днем, з кожним тижнем і з кожним місяцем ситуація погіршується», - сказав Хейнс.
Проте, і Сьюверман, і Хейнс вважають, що навіть невеликий рівень захисту, який забезпечується антивірусними програмами, має значення для корпорацій.

«Це найпростіший і дешевий спосіб протистояти загрозам», - сказав Хейнс.

субота, 13 серпня 2016 р.

Дослідники змогли розблокувати смартфон за допомогою «паперових» відбитків пальців.


Команда з університету штату Мічиган змогла розблокувати смартфон жертви вбивства, оснащений сканером відбитків пальців. Про це їх попросила місцева поліція, яка сподівалася, що дані на пристрої можуть допомогти слідству. Дослідники використовували вручну покращене зображення відбитків жертви, надруковане на токопровідному папері, повідомляє The Verge.

середа, 3 серпня 2016 р.

Навіщо смартфону подвійна камера?
У мобільній зйомці потрібна революція.



Камера в мобільних пристроях досягла своєї стелі, збільшення розмірів сенсора та інших параметрів не приводить до принципового підвищення якості знімків. Можна ньому повинна бути встановлена хоч 30-мегапіксельну матрицю, але фото з середньою мильниці дворічної давності не поступатимуться знімках із смартфона.

понеділок, 25 липня 2016 р.

Чи можна залишати телефон на зарядці на ніч?



Літієві батареї, які використовуються в смартфонах, з'явилися досить давно (близько 20 років тому). Вони прийшли на заміну нікелевим, які мали недоліки у вигляді ефекту «пам'яті», коли при повторній зарядці ємність акумулятора опускалася до рівня, коли була припинена попередня зарядка. Технологія досить стара, тому багато хто з вас напевно замислювалися над питанням про те, чи можна залишати смартфон на зарядці на всю ніч. 

понеділок, 11 липня 2016 р.

У США двохфакторна аутентифікація на основі SMS повідомлень може бути заборонена.


четвер, 30 червня 2016 р.

Опублікований список 147 небезпечних сайтів-шахраїв, виманюють у жертв тисячі гривень.



Експерти Української міжбанківської асоціації платіжних систем ЕМА виявили 147 небезпечних сайтів з неправдивою інформацією про розіграші автомобілів. Щоб обдурити користувачів, на більшості сайтів вказані юридичні реквізити відомих автосалонів - під виглядом "контактів спонсора розіграшу».

«Всі тексти на таких ресурсах складені грамотно, цікаво, з чітким зазначенням "організаторів" акції» і місць отримання " призу ". Але на ділі мета шахрайського сайту - ввести в оману навіть самого обережного користувача », - повідомили в ЕМА.

середа, 29 червня 2016 р.

Десять міфів про смартфони
На дворі 2016 рік, а ви все ще повністю розрядзаєте гаджет, перш ніж відправити його на зарядку? Це не тільки марно, але й шкідливо. А якщо ви раз у раз закриваєте запущені програми, тому що так смартфон нібито буде швидше працювати, то знайте: ви робите тільки гірше. Отже, в цьому матеріалі ми розбираємо і спростовуємо 10 поширених міфів про сучасні смартфони.


середа, 25 травня 2016 р.

Як ефективно користуватися кнопкою Windows


Не всі користувачі операційної системи від Microsoft знають, що кнопка Windows на клавіатурі може набагато більше, ніж просто відкривати меню «Пуск». Нижче я розповім вам про її корисності.

субота, 14 травня 2016 р.

7 корисних функцій Viber, про які ви могли не знати


Месенджер Viber став досить популярним, але частина його можливостей рідко використовують. Ось 7 функцій, з якими ви зможете користуватися месенджером зручніше.

четвер, 12 травня 2016 р.

8 способів знайти видалений сайт або сторінку

Сервіси і трюки, з якими знайдеться ВСЕ...

середа, 13 квітня 2016 р.

Програми планетарії для тих хто вивчає астрономію
та просто любителів.

Windows

1. StarCalc - probably the best astronomical planetarium for everyday tasks of Russia (freeware).

понеділок, 4 квітня 2016 р.

Навчання в мережі
Освіта — це одна з найважливіших речей, яку ми отримуємо в житті. Це довгий і тернистий шлях, на якому знання, навички та цінності передаються від одного покоління до іншого за допомогою книг, викладання, обговорення, а в останні роки — й Інтернету. Зараз якісна освіта стає все більш і більш дорогою, і як вражають ті люди, які роблять її для нас абсолютно безкоштовною, щоб кожен мас можливість отримати ту якісну освіту, якої він вартий. Нижче наведені 18 безкоштовних освітніх ресурсів, які допоможуть вам у цьому.

четвер, 31 березня 2016 р.

Компютерні ігри 
для вивчення інформатики

 Комп'ютерна гра - це вид ігрової діяльності із застосуванням мультимедійних технологій, а також технології віртуальної або, інакше кажучи, альтернативної реальності. Комп'ютерна гра – це своєрідна  форма навчально-виховної діяльності, що імітує ті чи інші практичні ситуації, є одним із засобів активізації навчального процесу, сприяє розумовому розвитку. У внутрішньому (змістовному) плані комп'ютерні ігри багато в чому схожі з традиційними іграми, але мають і принципові відмінності.

неділя, 20 березня 2016 р.

ВЕБ-КВЕСТ ЯК ПЕДАГОГІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ


Веб-квест (webquest) в педагогіці — це проблемне завдання з елементами рольової гри,  для виконання якого використовуються інформаційні ресурси Інтернету.  Вперше модель  web-квесту була представлена викладачем університету Сан-Дієго Берні   Доджем  у 1995 р. Сьогодні ця технологія використовується як найбільш вдалий спосіб використання Інтернету на уроках.

субота, 27 лютого 2016 р.

 НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОГО ПК.



Що робити зі старим комп'ютером? Таке питання періодично виникає у кожного власника залізного ящика, особливо після апгрейда. Викидати, звичайно, шкода, продати за адекватні гроші неможливо, використовувати за призначенням вже або не вийде (через старість), або не хочеться (в зв'язку з бурхливими спогадами) ... Нижче пропоную тобі кілька варіантів того, як можна використовувати твій старий комп'ютер. Звичайно, в більшості своїй вони не претендують на ексклюзивність або унікальність, але, сподіваюся, допоможуть тобі визначитися з вибором після появи в твоїй кімнаті чергового непотрібного компа. 

неділя, 14 лютого 2016 р.

Вебінар - нова форма навчання. Прокачай свої навички в зручному форматі!




Тренінги, майстер-класи, конференції та виїзні семінари, ділові ігри та вирішення кейсів - форматів навчальних заходів зараз безліч. Як не помилитися і вибрати правильний, який підходить саме для Вас метод отримання нових знань? Представляємо вам керівництво з навчання в форматі вебінарів.

середа, 10 лютого 2016 р.

Power Point від Девіда Марковіца.

Макрос з перетягування об'єктів німецького програміста Ханса Вернера Хофмана, надає великі можливості посилити інтерактивність створюваних навчальних ресурсів. 

Існує цілий пакет макросів американського викладача Девіда Марковіца, який написав велику книгу, присвячену інтерактивним інструментам програми PowerPoint. Автор книги щедро ділиться своїми «маленькими хитрощами». Які з макросів привертають перш за все?



понеділок, 8 лютого 2016 р.

Classcraft


Classcraft - безкоштовна освітня рольова онлайн-гра, в яку вчитель і учні грають на уроці. Використовуючи принципи сучасних ігор, вона дає учням можливість підвищувати свій рівень, працювати в команді і отримувати здатності, які взаємодіють з реальним світом. Будучи ігровим фоном для навчальної програми, Classcraft повністю перетворює уроки на весь навчальний рік.

неділя, 7 лютого 2016 р.

СКРАЙБІНГ. МАЛЮЄМО ПРЕЗЕНТАЦІЮ.

Скрайбінг – новітня техніка презентації (від англ. «scribe» – сворювати ескізи або малюнки), винайдена британським художником Ендрю Парком. Ваш виступ виступаючого ілюструється малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу). Створюється так би мовити «паралельний ефект», коли ми і чуємо і бачимо приблизно одне і те ж, при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах аудіорядом.